RK73H2HTTE7152D
MFR.Part #
RK73H2HTTE7152D
JLCPCB Part #
C2582616
Description
-55℃~+155℃ 71.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS