RK73H2ARTTD11R5F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD11R5F
JLCPCB Part #
C4195931
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS