RK73H2ARTTD10R5F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD10R5F
JLCPCB Part #
C3959886
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS