RN73R2ETTD18R7C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD18R7C25
JLCPCB Part #
C2610163
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS