SR732ATTDR732D
MFR.Part #
SR732ATTDR732D
JLCPCB Part #
C2600215
Description
-55℃~+150℃ 333mW 732mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS