RLC20-R240FTP
MFR.Part #
RLC20-R240FTP
JLCPCB Part #
C2597201
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 240mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS