RK73H1JTTD1540D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1540D
JLCPCB Part #
C2577909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS