RN73R2ETTD1432F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1432F25
JLCPCB Part #
C4184845
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS