RN73R1ETTP3830C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3830C50
JLCPCB Part #
C4300112
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS