RK73G2BTTD1743C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1743C
JLCPCB Part #
C5874932
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS