RN732BTTD6493B50
MFR.Part #
RN732BTTD6493B50
JLCPCB Part #
C4279169
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS