RK73H1HTTC80R6F
MFR.Part #
RK73H1HTTC80R6F
JLCPCB Part #
C5242651
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS