RK73H1HTTC1051F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1051F
JLCPCB Part #
C2575421
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS