RN73H2BTTD8161B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8161B25
JLCPCB Part #
C4102504
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS