RK73H1HTTC80R6D
MFR.Part #
RK73H1HTTC80R6D
JLCPCB Part #
C2578263
Description
-55℃~+155℃ 50mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS