RK73H1HTTC86R6F
MFR.Part #
RK73H1HTTC86R6F
JLCPCB Part #
C2575520
Description
-55℃~+155℃ 50mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS