RK73H1HTTC7873D
MFR.Part #
RK73H1HTTC7873D
JLCPCB Part #
C2578531
Description
-55℃~+155℃ 50mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS