RK73H1HTTC13R7F
MFR.Part #
RK73H1HTTC13R7F
JLCPCB Part #
C5851552
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS