ERJ-1GEF2263C
MFR.Part #
ERJ-1GEF2263C
JLCPCB Part #
C19582387
Description
-55℃~+125℃ 226kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS