RK73H1HTTC7871D
MFR.Part #
RK73H1HTTC7871D
JLCPCB Part #
C2579378
Description
-55℃~+155℃ 50mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS