SG73G2BTTD11R0C
MFR.Part #
SG73G2BTTD11R0C
JLCPCB Part #
C6481904
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS