RK73H1HTTC76R8D
MFR.Part #
RK73H1HTTC76R8D
JLCPCB Part #
C6270462
Description
-55℃~+155℃ 50mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS