SR732ATTD1R15F
MFR.Part #
SR732ATTD1R15F
JLCPCB Part #
C2599696
Description
-55℃~+150℃ 1.15Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS