WK73R3ATTE11R3F
MFR.Part #
WK73R3ATTE11R3F
JLCPCB Part #
C4262518
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS