RN732ATTD2700B50
MFR.Part #
RN732ATTD2700B50
JLCPCB Part #
C3952387
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS