RK73H1HTTC71R5D
MFR.Part #
RK73H1HTTC71R5D
JLCPCB Part #
C2578324
Description
-55℃~+155℃ 50mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS