RN73H1JTTD4482B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4482B10
JLCPCB Part #
C3944634
Description
100mW 44.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS