RN73H2ETTD8762C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8762C25
JLCPCB Part #
C4204739
Description
250mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS