SG73S2BRTTD2940F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2940F
JLCPCB Part #
C6679018
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS