RK73H1HTTC4220F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4220F
JLCPCB Part #
C6182571
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS