RN73H2ETTD5561C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD5561C50
JLCPCB Part #
C3998173
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.56kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS