RK73H2BTTD10R7D
MFR.Part #
RK73H2BTTD10R7D
JLCPCB Part #
C2578627
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS