SG73S1JTTD6R49F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD6R49F
JLCPCB Part #
C4343389
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS