HV731JTTD623G
MFR.Part #
HV731JTTD623G
JLCPCB Part #
C4012669
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS