ERJ-1GJJ204C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ204C
JLCPCB Part #
C20022434
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS