HV732ATTD4423D
MFR.Part #
HV732ATTD4423D
JLCPCB Part #
C4244642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS