CPF0201B1K02E
MFR.Part #
CPF0201B1K02E
JLCPCB Part #
C4076735
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS