RN732ATTD3322A10
MFR.Part #
RN732ATTD3322A10
JLCPCB Part #
C4193732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS