RN73R2BTTD1351F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1351F100
JLCPCB Part #
C3920008
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS