RN73H1JTTD9091F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9091F100
JLCPCB Part #
C4093914
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS