RK73H1HTTC2611D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC2611D
JLCPCB Part #
C2579208
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS