RN73R2BTTD70R6C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD70R6C25
JLCPCB Part #
C2548938
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS