RK73H1HTTC2612D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2612D
JLCPCB Part #
C2579081
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS