RK73H1HTTC6340D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6340D
JLCPCB Part #
C2579925
Description
-55℃~+155℃ 50mW 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS