RK73H1HTTC2002D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2002D
JLCPCB Part #
C2579185
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS