ERJ-1GEF30R9C
MFR.Part #
ERJ-1GEF30R9C
JLCPCB Part #
C19563408
Description
-55℃~+125℃ 30.9Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS