AC0201FR-07698RL
MFR.Part #
AC0201FR-07698RL
JLCPCB Part #
C2096203
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS