RK73H1HTTC2002F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2002F
JLCPCB Part #
C173353
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS