RK73H2HTTE2203D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2203D
JLCPCB Part #
C2582604
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS