RK73H1HTTC14R3D
MFR.Part #
RK73H1HTTC14R3D
JLCPCB Part #
C2578300
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS